5.12,. v predvečer mikulášskej nádielky, sa v 1.A stretli rodičia a ich deti na spoločných tvorivých dielňach. Cieľom stretnutia bolo upevnenie a prehĺbenie vzťahov v rodine a stmeľovanie kolektívu triedy. Výsledkom sú pekné zážitky a kašírované hviezdy, ktoré zdobia učebňu. Deti si do svojich izbičiek odniesli štýlových anjelov - symbol prichádzajúcich Vianoc. Rodičom ďakujem za účasť.
Mgr. M.Kivaderová, tr. učiteľka