• Zápisný lístok

• Zákonný zástupca prihlási dieťa/žiaka do zariadenia školského stravovania prostredníctvom Zápisného lístka stravníka (podľa §9 ods. e) vyhlášky č. 330/2009 Z. z.), v ktorom svojim podpisom berie zodpovednosť za prihlasovanie a odhlasovanie zo stravy, súhlasí s podmienkami organizácie režimu stravovania v školskej jedálni a s podmienkami úhrady nákladov na stravovanie.

Zápisný lístok treba stiahnuť, vyplniť, podpísať  a doniesť do školskej jedálne.

Nepodpísaný zápisný lístok bude vrátený zákonnému zástupcovi na podpis. Zápisný lístok treba vypísať a podpísať pre každého stravníka zvlášť. V zápisnom lístku treba napísať triedu, ktorú žiak BUDE navštevovať v novom školskom roku. Podpísaný zápisný lístok odovzdá len záujemca o stravovanie.

Oznam pre nových stravníkov :  Zákonný zástupca/rodič/ alebo žiak sa musí dostaviť osobne do školskej jedálne, doniesť vypísaný a podpísaný zápisný lístok a číp, ktorý dostane žiak v škole  od triedneho učiteľa, aby bol zaregistrovaný v školskej jedálni a na základe toho, po uhradení platby za stravovanie stravovať sa v ŠJ.

Stravovanie v školskej jedálni sa bude poskytovať od 3. 9. 2021 po splnení troch podmienok:

1. vyplnený, podpísaný a odovzdaný Zápisný lístok stravníka

2. vopred uhradené stravné

3. platný zaregistrovaný čip

• Vážení rodičia.

Škola má možnosť zabezpečiť:

• Kloktací test v čase od 2. 9. 2021 do 5. 9. 2021
            • odber vzoriek kloktacieho testu je možný v škole alebo aj v domácom prostredí
            • pri odbere vzoriek v škole je potrebné, aby rodičia vyjadrili svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v súvislosti s testovaním žiaka prostredníctvom tlačiva „Súhlas dotknutej osoby“ a „Zber údajov„
            • ak sa testovanie vykonáva v domácom prostredí, rodič vyplní iba tlačivo „Čestné prehlásenie – samoodber“

• Testy na dobrovoľné samotestovanie Ag testami v domácom prostredí. Každý žiak, ktorého rodič prejaví záujem, dostane sadu 25 ks testov na domáce testovanie. Pokiaľ sa rodič rozhodne využiť možnosť domáceho antigénového samotestovania, odporúčame ho realizovať v pondelok a vo štvrtok ráno pred nástupom do školy alebo v prípade, že žiak prejavuje niektorý z príznakov ochorenia COVID19

Záujem o tieto testy je potrebné vyjadriť najneskôr do 25.8.2021 do 12:00 hod. a to:

1. Rodičia, ktorých deti majú konto na školskej edupage, sa vyjadria prostredníctvom svojich detí na ich žiackom konte, kde je spustené zisťovanie záujmu.
            2. Rodičia žiakov, ktorí ešte nemajú svoje konto na edupage to nahlásia osobne alebo telefonicky v škole, t. č. 0907 941 349

Informácie o kloktacích testoch:

Dokumenty na vyplnenie:

cestne_prehlasenie_pre_odber_v_domacom_prostredi.pdf