• Dajme spolu gól

• MATERSKÉ ŠKOLY

Slovenský futbalový zväz v rámci Grassroots programu vstupuje do siedmeho školského roka s projektom „Dajme spolu gól“, ktorý je zameraný na popularizáciu futbalu u detí v materských školách (pravidelné pohybovo-športové aktivity so zameraním na futbal). V školskom roku 2022/23 ponúkame možnosť pokračovať tým materským školám, ktoré boli zapojené do projektu DSG v minulom školskom roku a zároveň ponúkame možnosť zapojiť do projektu novým materským školám alebo základným školám s materskou školou. Každá nová zaregistrovaná škola obdrží športové pomôcky.

• Projekt naďalej pokračuje druhým kolom aj v šk. roku 2023/2024

ZÁKLADNÉ ŠKOLY

Slovenský futbalový zväz v školskom roku 2022/23 rozširuje projekt „Dajme spolu gól“ o možnosť zapojenia základných škôl, tzn. detí z 1.ročníkov základných škôl ako záujmovú činnosť futbal. Do projektu môžu byť zapojené tie základné školy, ktoré realizovali projekt na materských školách v minulom školskom roku. Projekt je však otvorený aj ďalším základným školám, ich počet je však limitovaný, preto doporučujeme školám zaregistrovať sa v čo najskoršom termíne. Každá nová zaregistrovaná škola obdrží športové pomôcky.

• Projekt naďalej pokračuje druhým kolom aj v šk. roku 2023/2024

Tréningové pomôcky, ktoré obdrží každá nová zapojená MŠ / ZŠ s MŠ / ZŠ pre projekt SFZ „Dajme spolu gól“ v školskom roku 2022/2023:

• futbalové lopty – veľkosť č.1 - v počte 15 ks
          • futbalové lopty – veľkosť č.3 odľahčená - v počte 6 ks
          • sieťka na lopty - v počte 2 ks
          • rozlišovacie tričko - oranžové (1 farba po 10 ks) - v počte 10 ks
          • označovacie méty (klobúčiky – 4 sady po 10 ks) - v počte 40 ks
          • prekážka (15cm) - v počte 10 ks
          • set kužeľov (10 kužeľov + 5 tyčí) - v počte 1 ks
          • koordinačný rebrík osemuholník - v počte 2 ks
          • malé bránky prenosné (pop up) 1 pár - v počte 1 ks
          • vak na materiálne zabezpečenie (na všetky pomôcky) - v počte 1 ks